Çfarë nënkuptonin karafilat për Donaldin, flet Eglit Doda!

3 muaj më parë

Elgit Doda ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Mes shumë detajesh ai është pyetur nga moderatoret se çfarë nënkuptojnë karafilat e hedhur nga helikopteri për Donaldin. Në rrjet u aludua se karafilat janë hedhur ditën e përvjetorit të tij me Borën.

Por miku i Donaldit e ka mohuar kategorikisht një gjë të tillë duke thënë se karafilat I janë hedhur njëlloj si tek filmi “El Chapo”.

Mesa duket paska qenë më I thellë mesazhi sesa u interpretua në rrjet.

Të ngjashme