Çfarë ndodhi?!Ylli Limani aspak i kënaqur nga binjakët Veshaj

12 muaj më parë

Ylli Limani është momenti.
Një nga artistët më aktivë në treg,me këngë super të klikuara dhe bashkëpunime të rëndësishme.

E kemi parë shpesh Yllin të hedhë video me artistë të tjerë shqiptarë duke bërë shaka dhe duke na treguar se ka raporte të mira me këdo..ok,këdo përveç vëllezërve Veshaj!

Sot këngëtari ka hedhur me dorën e tij një Instastory ku shihet në praninë e Romeos dhe Donaldit dhe thotë:”Yll si po kalon n’Tirane,Yll a u knaqe n’Tiran..Kallzom a knaqet njeri me..dhe drejton kamerën nga Romeo dhe Donaldi.

Sigurisht që është humor dhe mendojmë se sapo u zbulua i ftuari i rradhës në “Më lër të flas”?

Të ngjashme