Çfarë ndodhi?Mbyllet profili i Luizit

6 muaj më parë

Një telenovelë historia e profilit të Instagramit për këngëtarin Luiz Ejlli i cili brenda shtëpisë dhe pa vetëdijen e tij nga 2000 e pak followers arriti shifra prej më shumë se 600K.

Nga ajo që ai ka thënë,profilin e mbante Jurgena e besuara e tij të cilën shumë njerëz e konsideruan si ish-in pasi kjo e fundit quhej Gena.

Pastaj ndodh që nga Luiz Ejlli,profili merr emrin e së motrës,Ina Ejlli.Këtu fillojnë problemet..Jurgena pohoi se është kërcënuar nga produksioni dhe Meridiani për profilin ndaj ajo ja dha të motrës meqënëse ndodhet në Amerikë dhe atje ka ligje të tjera për rrjetet sociale.

Në Tiktok,Meridiani u përpoq të shfajësohej dhe të thoshte se nuk ka arritur të kuptohet me Jurgenën pasi ajo nuk donte të hidhte në profil Kiarën.Ngjarja e fundit është se ky profil tashmë nuk ekziston më!”User not found” del nëse ju e kërkoni dhe pikëpyetjet vetëm sa po shtohen..

F400DDD0 AFCE 4D4A 9007 623DE0FE83F5

Të ngjashme