Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Çfare ndodhi pas largimit te Ritvanes prej akuzave te Arjan Konomit

Javen e kaluar konkurrentet kane ngritur akuza se Ritvana dhe Argjendi kane kaluar naten ne nje hotel duke pire vere. Kaq ka mjaftuar qe Arjani te ngreje akuza te forta ndaj Ritvanes, e cila ka lene studion.

Por mbremjen e sotme ne Perputhen Prime jane publikuar momentet teksa Argjendi e ka ndjekur jashte Ritvanen e cila mes lotesh shprehej se nuk donte te kthehej madje as nuk donte ta prekte Argjendi.

Konkurrentja dukej e renduar psikologjikisht dhe eshte kthyer pas disa ditesh mungese ne program.

Latest Posts

Don't Miss