Kryefjala Logo

Çfarë mendon Young Zerka,ish-i i Ronela Hajatit për performancën e saj në Eurovision?

4 Qershor, 2022 | 11:03 am

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qënë dikur të lidhur edhe pse asnjehere nuk erdhi një konfirmim.
Ata kanë bërë edhe këngë të susksesshme bashkë që numërojnë miliona klikime.

Edhe ndarja erdhi fshehtas dhe pa sqarime nga të dy dhe së fundmi në një intervistë,Young Zerka është pyetur rreth performancës të ish-it të tij Ronela Hajati në Eurovision.

Duke mos dhënë shumë detaje,Zerka tha se i ishte bërë qefi që një këngë e tillë shkoi në Eurovision.

“Shumë mirë,mu bë qefi sepse është hera e parë që një këngë ritmike shkon në Eurovision pasi gjithmonë kemi shkuar me këngë me “pre damarët”-tha Zerka

Kthehu një përgjigje të shkurtër për këngën se për Ronelën nuk shpenzoi asnjë fjalë..

Të ngjashme