Çfare loje po luan Donaldi dhe Beatrix?

9 muaj më parë

E di,e di jeni lodhur me kete histori por duket se ketij seriali po i del sezoni i ri.

Pas ndarjes as 24 ore jashte shtepise se Big Brother,njerëzit duan te dine cfare ndodhi?

Donaldi po perpiqet te rifitoje Boren,po kthehet me Beatrixin apo thjesht po shijon popullaritetin?

E kur pergjigje nuk merr nga asnjera pale,cfare do te besh?Do rremosh pra!

Para pak ditesh Trixa rreth ores 02:00 te mengjesit hodhi nje story ne Instagram dhe bufat e nates dalluan se ajo ishte makina Donaldit dhe keshtu ajo menjehere e fshiu.

Zera te tjete thone se ishin takuar ne kufi te Shkupit dhe pritet te vijne me nje videoklip.

THEKSOJME:Jane ZERA asgje e konfirmuar!

Mbremjen e djeshme,Donaldi ishte i ftuar ne nje nga club-et e Prishtines ku te gjithe te pranishmit filluan te therrasin emrin e Trixes dhe ai qeshi..hmm po po vazhdojme se po me pelqen.

Dhe sot nepermjet nje Instastory Trixa duket se ka dale per shopping dhe po provon nje pale syze te bardha si me poshte

Dhe opaaa Donaldi hedh kete

“Keto jane syze per goca me duket” shkruan Donaldi dhe Trixatoret dhe Donaldatoret kaq deshen duke ndezur edhe njehere zemerimin e Boratoreve.

Shihemi ne serine tjeter!

Të ngjashme