Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Çfare lidhje ka Loredana me transgjinoren Rodriguez Alves ?

Rodriguez Alves  ose ndryshe Jessica Alves eshte nje emer mjaft i njohur nga Britania.I lindur mashkull me deshiren e madhe per tu bere si kukulla Ken, pas operacioneve te shumta plastike, ai perfundoi duke u kthyer ne transgjinor.

Ne anen tjeter Loredana eshte nje nder kengetaret me in te momentit jo vetem Shqiperi e Kosove por dhe Gjermani e Zvicer.  Ajo ka qene ne qender te vemendjes gjithe kohen per marredhenien e saj me Mozzik, ku kane luajtur lojen “jemi dhe s’jemi”.
Por cfare i lidh ato te dyja? Nese nuk e gjeni dot ua themi ne!

E perbashketa mes Rodriguez dhe Loredanes jane operacionet plastike vecanerisht buzet. Te dyja i kane buzet njelloj. Madje nese i sheh nga buzet nuk arrin dot te dallosh cila eshte njera dhe tjetra. E pra ne boten e kirurgjise plastike ndodh qe te shohim dhe kopje te njera tjetres, kjo nuk eshte asgje e re.

Latest Posts

Don't Miss