Kryefjala Logo

Çfarë ka mes Atdheut dhe Bora Zemanit? Flet serish Atdheu

18 Shtator, 2021 | 1:13 pm

Ditën e djeshme Atdheu ka qenë I ftuar tek Shqipëria Live ku është pyetur paksa për fjalët që kanë dalë në lidhje me Bora Zemanin.

Ai ka shpjeguar që mes tyre nuk ka asgjë por Bora është shumë simpatike dhe gjërat do të ishin ndryshe nëse edhe ajo do të ishte konkurrente.

Më tej Atdheu ka rrëfyer se është I lumtur dhe I dashururar. Deklaratë që ngjalli mjaft reagime në studio dhe jo vetëm. Pra dikush I ka rrëmbyer zemrën, apo e kishte fjalën që është I dashuruar me Borën? Kjo mbetet për tu zbuluar…

Të ngjashme