Kryefjala Logo

Çfarë ka dashur të thotë Adrola me këtë mesazh (për ndjenjat)…

6 Tetor, 2022 | 11:56 am

Bukuroshja Adrola Dushi është një nga modelet më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptarë. Ajo është përfolur vitet e fundit se është në një lidhje me reperin, Capital T. Çifti nuk e pranuar kurrë lidhjen publikisht, ama as nuk e kanë mohuar që janë bashkë.

Por ajo që na ka bërë përshtypje është kjo shprehje që modelja ka postuar në rrjetet sociale.

29D23C88 7235 464E 80B1 CCAE39A98B4E

Çfarë ka dashur të thotë modelja me këtë shprehje?!

Të ngjashme