Çfarë i lidh Jorin e Luizin nga jashtë? Flet shoqja e modeles

6 muaj më parë

Jori dhe Luizi hodhën hipoteza se njiheshin që jashtë dhe kaq mjaftoi që ata ti bënin çift.

Në një pyetësor në profilin zyrtar të Jorit, të cilën e manaxhon një mikeshë e saj, është bërë pyetja.

“A ka qënë Jori ish e dashura e Luizit?!” mikesha e kësaj të fundit rrëfehet që „Jo, nuk njihen. Kur thanë që njihen e bënë për lojë për banorët”.- ka thënë ajo.

AE94B8DB D463 4C7A BFCB 739080E1D97E

Të ngjashme