Kryefjala Logo

Çfarë i bën bashkë Armina Mevlanin dhe Kourtney Kardashian?

2 vite më parë

Ditën e djeshme Kourtney Kardashian ka realizuar dasmën e saj në ishujt e Italisë. Dhe jo Armina nuk ishte e ftuar ama diçka e ka lidhur me të.

Armina ka publikuar në story një foto të sandaleve që Kourtney kishte zgjedhur për dasmën e saj dhe ishin të njëjtat me ato që Armina ka veshur në fejesën e saj me Shkëlzen Berishën.

E pra Armina i ka veshur para kështu i bie, gjithësesi duket se janë disa gjëra që nuk dalin kurrë nga moda.

3821490D 044B 47D2 8681 97EFAC7BD90B

E6C11D85 09FF 4123 BCC9 BFFF2540BA6F

Të ngjashme