Cfare i bashkoi Georgina Rodriguez dhe Elita Rudin?

6 muaj më parë

Ne diten e ditelindjes se 28 Georgina ka marre dhurate shfaqjen e promos se saj te dokumentarit “I am Georgina” ne kullen Bujrh Khalifa ne Dubai. Por jo nuk e bashkon kjo me Elita Rudin.

Ne foton e publikuar nga ditelindja Georgina ka qene e veshur me nje kostum te zi saten dhe pupla ku dukej ne super forme.

Te njejtin kostum ka dhe moderatorja Elita Rudi e cila ka publikuar diten e djeshme nje foto e veshur me te.

Gjithashtu mund te themi se Elita eshte nje nder vajzat me te bukura shqiptare dhe kjo nuk eshte hera e pare qe personazhet e famshem te bejne xing.

Të ngjashme