Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Cfare e penalizoi PM? Buxheti qe nuk u cua kurre per bamiresi!

Ne BB VIP ka ndodhur nje debat i ashper mes Ilirit dhe Pm, i cili mesa duket eshte bere shkak per largimin e tij nga shtepia.

PM ka shprehur deshiren te conin buxhetin e javes per bamiresi ne Kosove, por teksa e kane humbur proven e javes Iliri eshte shprehur se faji i tyre eshte qe kane fjetur deri vone.

Gje qe nuk eshte pranuar nga PM, me pas ata kane diskutuar me Antonelen, Dagz e Sarah persa i perket kesaj situate. Ndonse asokohe PM kerkoi te dale, askush nuk e nxorri nga shtepia dhe thjesht doli ne spektakel.

https://www.instagram.com/tv/CXlrinXIiLx/?utm_medium=copy_link

Latest Posts

Don't Miss