Capital T surprizon Adrola Dushin, ja ç’ka bere!

1 vit më parë

Prej shume kohesh perflitet se reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi jane ne nje lidhje se bashku.

Ata ishin per pushime bashke ne Maldive ku nuk kane munguar fotot nga te njejtat vende dhe me pas kane udhetuar drejt New York-ut.

Por se fundmi Adrola ka marre nje dhurate qe tregon shume dashuri, behet fjale per nje buqete me trendafila te kuq. Modelja ka publikuar foto ku nuk kane munguar as komentet e ndjekesve qe aludojne se jane dhurate e Capital.

Ndonse asnjeri nuk e ka pranuar akoma, eshte mjaft e qarte se dyshja jane bashke.

Të ngjashme