Kryefjala Logo

Capital T një hap larg drejt kinemasë…

16 Shtator, 2023 | 2:52 pm

Capital T zbuloi pak kohë më parë se kishte hedhur një hap të rëndësishëm duke provuar kështu kinemanë. Reperi bëri me dije se do të ishte pjesë e një filmi ndërkombëtar si aktor, por nuk zbuloi shumë detaje. Megjithatë tani, premiera e filmit ku Kapo është pjesë është më afër se kurrë dhe ashtu sic reperi zbulon, projekti kinematografik do të shfaqet për herë të parë në kinema nesër, si pjesë e Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Prishtinë. Reperi i “Time Capsule” tregoi që ky nuk do të jetë i fundit film për të.

15AE030F 3681 4CD7 93B3 B494DFA86112

Të ngjashme