Kryefjala Logo

“Bye, Bye!” Këngëtarja e njohur ndahet pas një viti!

7 muaj më parë

Një tjetër ndarje në showbizin e botëror e cila nuk ka kaluar aspak pa u vënë re dhe pa u pasqyruar në mediat botërore.

Këngëtarja Billie Eilish dhe Jesse Rutherford i kanë dhënë fund lidhjes pas pothuajse një viti së bashku. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësues të ekipit të Billie-t për revistën “People”.

Dyshja janë ndarë në paqe dhe kanë vendosur të mbeten miq pas ndarjes.

IMG 1853

Të ngjashme