Butrint Imeri prezanton mamin, nuk do e besoni si duket!

3 muaj më parë

Butrint Imeri, një emër mjaft i dashur për publikun, ka vendosur që të prezantojë të ëmën në ditën e saj të lindjes.

Përbri fotos ai shkruan; Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime! Ndonse ajo që na bëri përshtypje është fakti se nëna e Butrintit Lirija duket shumë e re në moshë.

E veç kësaj mjaft e bukur dhe e kuruar, e pra duket se nga ka ngjarë edhe Butrinti.

Të ngjashme