Butrint Imeri goditet me shishe ne koke gjate koncertit, ja gjendja

3 muaj më parë

Butrint Imeri ka qene i ftuar ne nje koncert ne New York ku dhe eshte hasur me nje incident.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se teksa po performonte, këngëtarin e gjuajnë me shishe në kokë.

Në pamjet shihet momenti që Imeri fërkon kokën, ndërkohë që më pas doli që nuk ishte asnjë serioze dhe ai është në rregull.

Të ngjashme