Kryefjala Logo

Butrint Imeri fotografohet përqafuar me një vajzë. Interneti pyet kush është ajo?

1 vit më parë

Shpeshherë Butrint Imeri është përfolur për lidhje me vajza të ekranit, por asnjëherë nuk ka pohuar diçka. Ndonse kohë më parë u përfol se ai ishte në një lidhje me aktoren Olta Beqiri.

Së fundmi, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Butrint Imeri ka qenë në një koncert në Zvicër, por duket se nuk është vetëm. Ai ka qenë duke shëtitur me një vajzë i përqafuar dhe fansave u është dukur pikërisht si Olta Beqiri edhe pse Butrinti vetë e ka mohuar në grupet e fansave të tij.

Ama fotot tregojnë ngjashmëri të madhe me Olta Beqirin edhe pse e kanë kamufluar duke shkruajtur: kushurirë. Por Olta nga Shqipëria, Butrinti nga Kosova nuk dalin me shumë lidhje gjaku. Thjesht Butrintit gjithmonë i ka pëlqyer të luajë enigmatikun.

4AAE0A74 11EC 47C9 8575 B470EB83116B

8058B9EC 66CB 473B 81DA 86C219889A19

Të ngjashme