Kryefjala Logo

Bruno habit me deklaratën ndaj Anës: Jam skeptik!

3 Maj, 2022 | 5:58 pm

Së fundmi Bruno i Përputhen ka qenë i ftuar “Natën me Aulonën”, ku ka treguar disa nga detajet e tij në lidhje me Anën. Nga promo ai është pyetur nëse e sheh jetën me Anën.

“Të ardhmen mendoj ta ndaj me Anën, edhe pse kohët e fundit jam pak skeptik”- ka thënë ai duke nënkuptuar se ka diçka që nuk shkon mes tyre. Ndonse nuk ka asnjë detaj më tej.

Rikujtojmë se Bruno dhe Ana kanë dal çift nga Përputhen dhe nuk ngurrojnë të flasin për dashurinë e tyre, ama për të ardhmen duhet të presim akoma. Asgjë nuk është e sigurt!

Të ngjashme