Bruno fut në kurth Anën: Duhet të ndahemi! Reagimi i saj për të mos u humbur!

5 muaj më parë

Bruno dhe Ana janë një nga çiftet që kanë dalë nga Përputhen duke shijuar romancën e tyre. I ftuar në Ora News, Bruno ka marrë në telefon Anën duke i punuar një rreng.

Ai i ka thënë se dëshiron të ndahen pasi do kthehet me ish të dashurën. “Më plasi b*tha me kë je kthyer ti, të plaçin damarët në tru”- ka thënë Ana.

Ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe duket se nuk e ka besuar aspak këtë gjë.

Të ngjashme