Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Bruno feston ditelindjen, Klajdi emocionon me urimin per te!

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno jane miq dhe, por edhe miq shumë të mirë. Tashmë ata janë si një familje, në “ThreeDots”.

Bruno feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi i Klajdit. Ky i fundit ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen të dy të përqafuar duke kënduar dhe e ka shoqëruar me fjalë shumë emocionuese.

“Gëzuar vllai im, me këtë foto që s’ka nevoje për shume fjalë, sepse flet vetë shpirti që është plot…”, ka shkruar këngëtari. “Bashkë shpirti im”- ia ka kthyer Bruno.

Latest Posts

Don't Miss