Kryefjala Logo

Bora Zemani veshur si princeshë nga Valdrin Sahiti për DWTHS Albania

4 Gusht, 2022 | 6:41 pm

Pak ditë më parë ka dalë promo e Dancing with the stars, ku Bora shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë, pas trupit ku duket fiks si një princeshë dhe i shkon shumë.

Fustani është realizuar nga stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti. Epo duhej të kuptohej sapo ta shihnim këtë fustan. Valdrini gjithmonë surprizon me veshjet që përgatit, madje ai ka veshur edhe figura botërore si Beyonce apo Kylie Jenner, e shumë emra të tjerë.

Ndonse Valdrini është emri më i lakuar dhe i përzgjedhur nga Vip-at, pasi ai momentalisht është ndër stilistët më të mirë. E këtë e tregojnë mjaft qartë punimet e tij.

313F681C 67FF 4A0F B615 C61CBA5FE3A9

Të ngjashme