Kryefjala Logo

Bora Zemani dhe Donald Veshaj së bashku në sfilatën e Valdrin Sahiti!

16 Maj, 2022 | 8:40 pm

Mbrëmjen e sotme Bora Zemani është përzgjedhur për të qenë pjesë e sfliatës së Valdrin Sahitit në Kosovë. Deri më këtu çdo gjë në rregull. Por duket se fansi i saj numër 1 është pikërisht atje.

Në një video live në Instagram shihet që të ftuar në sfilatë janë edhe Donald e Romeo Veshaj. Madje ata janë duke bërë foto me Valdrinin. Pra tërthorazi dalim në atë c’ka Kryefjala.com zbuloi që Bora dhe Donaldi janë bashkë.

Madje tani përvec vendit të punës, frekuentojnë dhe ambientet e njëjta.

6BFE343A 3C53 4564 9C76 211D90128A92

6BF05079 5561 48EA 8E7C DD4AB7AC31A1

Të ngjashme