Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Bora Zemani rrefen si u ndje pas takimit me Donaldin ne Big Brother VIP

Puthja e Bores dhe Donaldit ne Big Brother VIP pushtoi rrjetin.
Ndërkohë e ngacmuar nga Arjani, Bora në minutat e parë të emisionit Perputhen ka treguar ndjesinë e jashtëzakonshme të puthjes me Donaldin.

Ajo tha së një gjë të tillë nuk e priste që do të ndodhë dhe ishte shumë e emocionuar pasi nuk e priste.

“Çfarë të them, jam pa fjalë. Unë shkova për shoqen time, e dija që do të me ngacmonin, por nuk e kam pritur deri në këtë masë”, ka pohuar Bora.

Ajo më tej tha se nuk e ka ende të qartë situatën e tyre dhe nuk e di çka të thotë.

Latest Posts

Don't Miss