Bora Zemani rezulton me Covid, ja kush e zevendeson ne Perputhen

2 vite më parë

Diten e sotme ne media ka qarkulluar lajmi se Bora Zemani eshte me covid dhe ne mungese te saj Perputhen do e moderonte Fatma Haxhialiu.

Por ne fakt jo, produksioni ka vendosur qe cdo dite ne mungese te Bores Perputhen ta prezantojne vajzat e programit.

Fillimisht hyrjen e ka bere opinionisti Arjan Konomi i cili ka treguar situaten aktuale dhe me pas ka ftuar Anen konkurrenten e pare qe do te prezantoje sot dhe neser Perputhen.

Pra vajzat jane vendosur para nje sfide te re, te shohim kush do rezultoje me e suksseshmja.

 

Të ngjashme