Kryefjala Logo

Bora Zemani reagon pasi u kap mat në Genova!

2 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme Kryefjala.com ka kapur mat Borën dhe Donaldin duke bërë shopping në një outlet në Genova. Pas kësaj dhe Bora ka vendosur të jap një konfirmim të vogël.

Ajo ka publikuar një foto nga Italia pa dhënë asnjë shpjegim tjetër. S’ka faj se mos i lamë ne ndonjë fjalë për të thënë!

Gjithësesi çdo gjë është e qartë e fansat e çiftit tani më janë të qetë.

033151AA C11B 44C2 B3AF A1325F336D67

Të ngjashme