E fundit! Bora Zemani perfundon ne spital!

8 muaj më parë

Tashme ka patur shume trazira ne jeten personale te Bora Zemanit. Pak me pare Semi Jaupaj ka publikuar nje foto ku tregon se Bora ndodhet ne spital.

Ajo se bashku me shoqen e tyre Aulonen i ka ccuar nje buqete me lule dhe nje liber ku shkruan: “Moter”.

”Ne te mire e ne te keq gjithmone bashke”- shkruan Semi

Se cfare ka ndodhur me Boren nuk dihet gjithesesi i urojme sherim te shpejte!

Të ngjashme