Bora Zemani ne krahet e Semi Jaupaj, ka nje dedikim per te!

7 muaj më parë

Tashme pas postimit qe beri per ti dhene fund te gjithe kaosit ne rrjet, duket se Bora Zemani i eshte kthyet jetes normalisht.

Mbremjen e djeshme ajo ka publikuar nje foto krah shoqes se saj te ngushte Semit ku perbri shkruan:

”Me nje beb te vockel fare”.

Semi u perpoq per nje ribashkim te Bores dhe Donaldit, ndonse rezultati ndryshoi sapo ajo doli nga shtepia!

Të ngjashme