Kryefjala Logo

Bora Zemani në emisionin e Romeos dhe Donaldit? Reagon Romeo

2 vite më parë

Pak kohë më parë në rrjet u aludua, se Bora Zemani do të ishte e ftuar e parë e emisionit të Romeos dhe Donaldit “Më lër të flas”, ndonse nëpërmjet një postimi në Instagram ajo e mohoi këtë gjë në mënyrë kategorike.

Në “Goca dhe Gra” ka qenë i ftuar Romeo Veshaj, I cili nëpërmjet një loje është pyetur tërthorazi për këtë çështje dhe I është kërkuar ti bënte Borës një ftesë live në emision.
“S’më takon mua kjo punë. Mos më bëj të flas”- ka thën Romeo duke buzëqeshur.

E po le të themi se ka të drejtë, këtë gjë e di vetëm I zoti punës, Donaldi pra.

Të ngjashme