Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Bora Zemani ne Big Brother: Çdo gje eshte keqkuptuar!

Bora Zemani eshte kthyer ne teme diskutimi ne shtepine e Big Brother dhe jo vetem. Madje pas historive qe Donaldi ka folur sot ka treguar se para se te hynte ka folur me Boren dhe ka vendosur te hyje vetem e te dale vetem. Nisur nga kjo Bora ka bere nje bisede me Arbanen ne studio.

”E dija shume mire qe do isha e perfshire ne situata te caktuara. Une kam qene shume e qete per cdo gje qe kam pare aty brenda dhe me vjen keq qe pesha ka rene tek Semi. Jemi shume te aferta prej me shume 15 vitesh. Jemi tre shoqe te ngushta qe kemi qene per njera tjetren ne cdo moment, jemi motra. Keta te dy ate raport kane patur edhe jashte. Semi e tregon hapur kur e ka nje njeri xhan, une jam njeri shume i ftohte.Ne nuk e kemi marre per keq por ne publik eshte keqkuptuar. Mendoj se duhet te isha ne kete moment ne Big Brother sepse mendoj qe kundrejt Semit po behen shume pa drejtesi.”- ka thene Bora.

“Donaldi ka qene per gati 3 vite pjese e shoqerise tone dhe ai e ka ditur qe Semi ka shume nevoje per dike per ta patur prane. E Donaldi eshte e kunderta mund te eci vetem mund te caje vetem.”- ka vazhduar me tej.

Me pas ajo eshte futur ne shtepi per te takuar Semin.

 

Latest Posts

Don't Miss