Bora Zemani me dy fjali e fundos komentuesen qe e kritikoi per makiazhin ne pishine.

9 muaj më parë

Bora Zemani ka publikuar diten e djeshme nje foto me djalin e saj Arborin teksa e kishte cuar ne kursin e notit.

Por sigurisht qe nje komentuese i kishte bere pershtypje pamja e Bores me grim dhe i shkruante:

“te shkuarit ne pishine me kaq shume make up, nuk eshte studio televizive.”

Bora ne anen tjeter nuk ja ka pertuar aspak e pergjigja e saj ka qene tejet goditese.

”Ndjese qe nuk me doli koha te hiqja make up-in por mu desh qe direkt pas pune te shkoja me vrap te merrja djalin per ta cuar ne kursin e notit. Mos u merzit per sakrificat e mia me duhet te jem e grimuar ne pune!”

Të ngjashme