Bora Zemani kopjon personazhin e famshëm shqiptar

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Bora Zemani u shfaq në sfilatën e Valdrin Sahitit me flokët në modelin Bob dhe me një fustan të madh të verdhë. Në dukje një yll. Por prisni pak diku e kemi parë këtë look.

Ja u kujtuam, të njëjtin model flokësh ja kemi para Dua Lipës në Met Gala 2019, madje e fustani i fryrë të jep të njëjtën ide. Por duke kaluar 3 vite, mos ndoshta pak i vjetër ky model flokësh?

Gjithësesi jo keq, pse mos frymëzohemi nga artistët tanë, ishalla nuk përngrihet e Dua ta hedh në gjyq për kopje, apo ç’punë ka ajo me të.

Të ngjashme