Kryefjala Logo

Bora Zemani i kthen varsen Donald Veshaj?

12 Prill, 2022 | 12:24 pm

Ditën e djeshme Donaldi ka bërë deklaratën e tij të parë pas daljes nga BB VIP ku shprehej i penduar për ato ç’kishte bërë dhe në një mënyrë tërthorazi kërkonte rikthimin e Borës. Ndonse moderatorja nuk ka reaguar publikisht, mund të ketë reaguar privatisht.

Donaldi ka publikuar një video me varsen në qafë, besoj e rikujtoni varësen e famshme që hodhi nga muri i shtëpisë së BB VIP për Borën. Mesa duket ajo ja ka rikthyer sërish.

A është kjo një shenjë e mirë apo jo këtë do e shohim. Bora duket se ka shkrirë!

F43E02D5 AEEC 407A A0D2 EFBAE7FB46D1

Të ngjashme