Kryefjala Logo

Bora Zemani fillon të ndjekë në Instagram mamin e Donaldit!

31 Mars, 2022 | 11:04 am

Dhe sapo ulen dallgët,vijnë ato të tjerat nga thellësia.
Kështu shkoi ky muhabet i pafund midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.

Në fillim ju treguam foton eksluzive nga Kryefjala me makinën poshtë shtëpisë,pastaj me indicien e Olti Currit ju treguam se dyshja janë në Zvicër dhe sot..

Epo ja,duke lundruar nëpër Instagram të mërzitur ca nga koha e vrenjtur e ca nga monotonia,pamë diçka që ra menjëherë në syrin tonë.

Zonja e nderuar,Lela Veshaj është mamaja e binjakëve Donald dhe Romeo Veshaj dhe Marios.
Mesa duket ka vendosur të hapë një llogari personale në Instagram.
Asgjë të çuditshme deri këtu

Ajo që ne na bëri përshtypje është se ndiqet nga “Treshat”
I mbani mend Treshat?
Ishte një kohë Donaldi-Bora-Romeo me këtë emër dhe prezantonin një emision.

Bora i ka bërë “Follow” ish-vjehrrës,apo vjehrrës?
Kujtojmë se dhe në natën finale,veshja që mamaja e Donaldit kishte zgjedhur nuk u komentua pak pasi ngjasonte shumë me fustanin që Bora veshi kur takoi Donaldin.

Ja provat,ja!

3E22CA5C 6794 4135 83A9 65E78EDC80F6

09E777C6 91A1 46D9 8389 621F315E012F

Të ngjashme