Kryefjala Logo

Bora Zemani do të bëhet nënë për herë të dytë?!

13 Dhjetor, 2023 | 6:58 pm

Mbrëmjen e djeshme Bora mori propozimin surprizë për martesë nga Donaldi, ndonse të dy kanë thënë se do të bëjnë dasmë.

Por dyshja thuhet se do të bëhen prindër për herë të parë. Në promon e ‘Më lër të Flas’, Donaldi u pyet nga Romeo nëse do të bëhet xhaxha dhe Donaldi ka pohuar me një ‘PO’.

Kjo do të thotë se Bora është në pritje të ëmbël? Ose ndoshta Donaldi tani më quan djalin e saj Arborin si birin e tij dhe automatikisht Romeo bëhet xhaxhai.

Ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga çifti, kështu që mbetet për tu parë…

Të ngjashme