Kryefjala Logo

Bora Zemani dhe Lori Balaj bënë xing që natën e parë të DWTS

5 muaj më parë

Tashmë jemi mësuar që vajzat e showbizit të bëjnë xing me veshjet e tyre. Shpeshherë në Instagram por edhe në studio të ndryshme.

Kjo i ka ndodhur Bora Zemanit dhe balerinës Lori Balaj në natën e parë të DWTS. Të dyja vajzat kanë veshur të njëjtin model këpucësh.

Ndonse ju shkonte me veshjet, duket se këto këpucë i përdorin shpesh vajzat pasi janë të kombinueshme me çdo gjë, e ndoshta mund të jenë edhe praktike.

C38204BB 98A7 4922 92F4 3CFFC56B07BE

F9B22884 AF76 4901 BD3F CFAD76AEB2DD

Të ngjashme