Bora vazhdon te mbaj akoma nje kujtim te shtrenjte nga Donaldi ne shtepi!

7 muaj më parë

Ndarja e bujshme e Donaldit dhe Bores pushtoi gjithe rrjetin. E sigurisht tani me ndjekesit jane shume te vemendshem se cfare ndodh me jeten e tyre.

Diten e djeshme Bora ka bere nje postim nga shtepia e saj ku falenderon te gjithe ata qe i kane shkruajtur pas operacionit. Por ajo qe na terhoqi vemendjen ne kete postim eshte pikerisht piktura ne mur.

Ajo eshte nje piktur qe Donaldi e ka bere ne mars te 2020, te cilen e ka postuar edhe ne Instagramin e tij. Ndonse kjo eshte nje dhurate mjaft e shtrenjte per Boren.

Të ngjashme