Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Bora publikon biseden me Arborin dhe qeshem kaq shume!

Bora Zemani ka treguar here pas here lidhjen e ngushte qe ka me birin e saj.
Se fundmi ajo ka publikuar ne Instagram nje pjese bisede teksa i shkruante Arborit per nje porosi dhe ai nuk e kuptonte pasi moderatorja perdorte shkurtimet.

Perbri bisedes ajo shkruan:

”Nje bisede me Arborin, harron mami qe biri eshte i vogel akoma e nuk mund te shkruaje me shkurtime”.

Gjithashtu na terhoqi vemendjen teksa ajo e therret Bori.

Latest Posts

Don't Miss