Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Bora nuk jep puthje ne ekran, ama ne klip po! Ju kujtohet klipi me Vin Vel-in?

Bora Zemani ka qene kryefjala e diteve te fundit pas perballjes te saj me Donaldin ne Big Brother, ku sigurisht nuk munguan as puthjet qe ngulen publikun para televizorit.

Ndonse Bora u shpreh se ndihej ne siklet sepse s’kane dhene puthje ne publik as kur kane qene te lidhur, papritur na u kujtua nje klip. Behet fjale per ate te Vin Velit dhe Vedat Ademit “Thuaj po”, ku Bora ka qene e ftuar dhe ka shkembyer puthje me Vin Velin- asokohe partneri i saj.

Gjithesesi kjo ka ndodhur shume vite para, mesa duket tani me qe eshte personazh i afirmuar vjen edhe sikleti!

Latest Posts

Don't Miss