Bora i dergon nje mesazh Donaldit: Loja me dy vajza nuk eshte e bukur, djemte humbin gjithmone!

7 muaj më parë

Mbremjen e sotme ne Perputhen eshte diskutuar ngerci mes Erjonit dhe Mikeles, Bora teksa perpiqej te sqaronte cfare kishte mes tyre ka dhene nje mesazh terthorazi per Donaldin.

“Ishte ky nje sqarim pas gjithe fjaleve qe Ritvana hodhi pak me pare, sigurisht qe Mikela dyshon por i takon Erjonit te vertetoje te kunderten. Une shpresoj shume te jesh i sinqerte per kete qe thua, te pakten si femer e shpresoj shume kete sepse loja me dy vajza nuk eshte asnjehere e bukur dhe une mendoj qe djali do dali i humbur ne fund dhe nuk do kete asnjeren”- ka thene ajo.

E pra duket qarte qe eshte kunje per diku tjeter.

Të ngjashme