Kryefjala Logo

Bora feston ditëlindjen dhe urimi Donaldit na pëlqeu shumë…

9 Janar, 2023 | 10:00 am

Ditën e sotme moderatorja Bora Zemani feston ditëlindjen. Ajo ka shkuar drejt një vendi me dëborë për të pritur datën  e shënuar. Por në mesin e shumë urimeve, një ndër më specialët ishte padyshim ai i Donaldit.
Ai ka postuar në Instastory një foto të Borës teksa luan me doborë, duke i dedikuar fjalët më të bukura.

”Për ty botën! Gëzuar ditëlindjen shpirt!” shkruan aktori në këtë foto bardhezi. Thjesht, saktë, bukur, fjalë vërtet të ndjera që çdo vajzë do të donte ti dëgjonte nga partneri i saj.

B77ECFD7 B9D9 4E81 AB41 CD314627EE2F

 

Të ngjashme