Kryefjala Logo

Bora & Donaldi pushime (jo çift) por me familjarët

2 Gusht, 2022 | 10:14 am

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë nisur pushimet e gushtit, por mesa duket jo vetëm por me familjarët e tyre. Këto foto që po qarkullojnë në rrjet shohim se të dy moderatorët kanë marrë me vete vëllezërit përkatës.
783B911B 8DB0 454B 97B6 EF7C658BAF0B

Çifti ndodhen në jug të Shqipërisë për të kaluar këto ditë të nxehta vere. Shtatori për ta do të nisë fuqishëm, për Borën me një projket krejtësisht të ri ndërsa Donaldi do të vijojë me programin.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti shohim edhe me një këngë bashkë…

 

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=16&loc=https%3A%2F%2Frevistawho.com%2Fdonaldi dhe bora nisin pushimet bashke me familjet dhe paparacet nuk i lane te qete jo%2F&referer=https%3A%2F%2Fl.instagram

 

 

Të ngjashme