Kryefjala Logo

Bora dhe Donaldi habisin fansat; Një projekt muzikor të dy bashkë?

2 vite më parë

Kryefjala.com zbuloi pak ditë më parë ritakimin e Borës me Donaldin. Ndonse tashmë duket se kanë përparuar.

Sipas fame.al Bora dhe Donaldi janë duke përgatitur një projekt muzikor ku fabul do jetë historia e dashurisë të tyre. Madje dyshja do xhirojnë jashtë Shqipërisë.

Ndonse pak ditë më parë Anabel.al shkruante se ata do të jenë pjesë e një filmi. Tani më ka shumë aludime gjithësesi presim tu dëgjojmë krismën.

Të ngjashme