Kryefjala Logo

Bora apo Trixa, ja kë zgjedh Olti Curri…

1 vit më parë

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Olti Curri, është bërë pjesë e rubrikës 60 sekondshe të “Prive”. Gazetari i njohur ka thënë emrin e personazhit për të cilin mendon se është më i krisuri në showbizin shqiptar, por nga ana tjetër nuk ka ngurruar të përgjigjet se cilën ka më shumë përzemër Borën apo Trixën.

”Trixa ka nevojë për më shumë ngrohtësi këto kohë”, është përgjigigjur Olti Curri duke lenë të kuptohet se këngëtarja e njohur është ajo që ai ka më afër zemrës.

Olti Curri për disa muaj radhazi do të jetë mes Tiranës dhe Prishtinës, sepse puna si opinionist në “Big Brother Vip Kosova” i merr atij tashmë kohën më të madhe.

Të ngjashme