Kryefjala Logo

Bojken Lako:E vërteta e largimeve nga Festivali deri tek fituesi

3 muaj më parë

Festivali i Këngës po afron ndaj dhe kureshtja publike shtohet gjithmonë e më shumë. Bojken Lako, Gridi Kraja e Krisa Caushi ndan tek e ‘E diela jonë’ me Ermal Peçin punën që vijon bëhet për 4 netë magjike. Mes shumë surprizave ata premtojnë një Festival me këngë që do të mbesin në shijen e publikut por edhe elemente televizive që do të e bëjnë fund dhjetorin akoma më të dashur.

Shumë u përfol online për tërheqjen nga gara të Kejsi Toles, Samanta Karavellës e Sardi Strugës. A ka një rregullore që ndalon performancat sic u shpreh Samanta Karavella? Ja si përgjigjet Bojken Lako:

 

Të ngjashme