Kryefjala Logo

Blero pranon ndarjen, ja ç’bën Afrona…

1 vit më parë

Këngëtari i njohur Bleroi e pranoi më në fund ndarjen nga ish bashkëshortja, Afrona Dika.Pas dy vitesh e gjysmë martesë, çifti në muajin maj i dhanë fund martesës së tyre.

“Arsyet janë tërësisht personale dhe që na përkasin vetëm neve. Nuk ka pasur asnjë moment hapësire për interpretim, keqinterpretim, apo përdorim të imagjinatës.”, tha Blero në postimin e tij në Instagram.

Po Afrona?! Ajo ka preferuar të qëndrojë larg medias duke u mjaftuar vetëm me këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale. Thuhet se ajo i është përkushtuar tërësisht biznesit të saj në Zvicër.

63828532 CC61 4244 8287 0D34613A9BB3

 

Të ngjashme