Kryefjala Logo

Blero Muharremi reagon për herë të parë pas ndarjes nga Afrona

1 vit më parë

Prej disa kohësh po përflitet për një ndarje të mundshme mes Bleros dhe Afronës. Edhe pse ata ishin hequr nga Instagrami ditën e djeshme, Blero ka folur për Shqipëria Live.

Ai ka thënë se Instagrami i tij menaxhohet nga kompania jo nga vetë ai dhe heqja e fotove të tij dhe bashkëshortes së tij ka ardhur për këtë arsye nuk është në dijeni dhe as i interesuar se çfarë shkruajnë portalet pasi ka punë më të rëndësishme për të bërë nuk e shqetësojnë lajmet sepse skam interes ka thënë ai.

Ndonse ne nuk na duket shumë i besueshëm, sërish do presim!

Të ngjashme