Kryefjala Logo

Blero largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, zbuloni arsyen!

16 Dhjetor, 2023 | 12:35 am

Mbrëmjen e sotme, këngëtari Blero Muharremi ka vendosur të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova. Ndonse këngëtari kosovar, i cili konsiderohej njëri prej pretendentëve për ta fituar këtë Big Brother.

Ai ka thënë se nuk ka mundur që ta durojë presionin e madh psikologjik në shtëpi. Ai ka thënë se nuk e ka shijuar këtë përvojë dhe se kështu e dëshiron largimin.

Pas kësaj ai ka lexuar edhe një letër ku ka thënë se për të qëndruar aty ai duhet të ndërrojë karakter, edukatë, etj derisa ka falënderuar publikun për mesazhet për ta shpëtuar atë.

Të ngjashme