Kryefjala Logo

Blero i pafat në dashuri tregon për krizën që po kalon me partneren e re …

4 muaj më parë

Blero ka diskutuar për të dashurën e tij me Edonën.“Ishalla më sheh dhe e kupton që jam okej”, tha këngëtari. Ndërkohë Edona i tha se pse e ka këtë mendim.

Në një moment, artisti tregon me duar se ka një krizë mes tij dhe të dashurës.Para futjes në Big Brother VIP Kosova, në media qarkullonte lajmi se ai dhe e dashura e tij ishin ndarë.

Nga ana tjetër Blero është përfolur gjerësisht në media edhe për ndarjen nga Afrona Dika, ish bashkëshortja e tij me të cilën u lidh në martesë 3 vjet më parë.

Të ngjashme